ایرونا سیر برگذار کننده انواع تور های داخلی (تور مشهد و ... )

09198014097
02166320673
09194931590
02166320674
09194931580
02166758500
منو
حمله تروریستی به رژه نیروهای مصلح اهواز
اخبار مجموعه ۱۳۹۷/۰۷/۰۱
  1. ایرونا سیر
  2. حمله تروریستی به رژه نیروهای مصلح اهواز

تسلیت به روان پاک شهدای حمله تروریستی رژه نیروهای مصلح

حمله تررویستی به رژه نیروهای مصلح در اهوازو باز هم تسلیت برای مردم بیگناهی که جز نگاه کردم به اقتدار نظامیان و فدائیان کشورشان و ایجاد غرور کار دیگری نکردند .مردمی که فقط ذوق می کنند وقتی اقتدار یک مملکت را با نشان دادن قدرت نظامی کشورشان از نزدیک می بینند .اینجا پدرها و مادرهایی بودند که به فرزندانشان درس تعصب به وطن را آموزش می دادند.اینجا پدرمادرهایی بودند که به فرزندانشان عشق به سرزمین را آموخته بودند و حالا در حال رصد به آموخته هایشان بودند .اینجا بزرگانی بودند که از سربازان این مرز و بوم امتحان اقتدار میگرفتند .امتحان بزرگی یک مملکت .اما گویی دست هایی کثیفی که ماشه به سمت ما کشید درست قطع نشده بود .ما فقط کمی غافل شدیم ؛ کمی برای چند لحظه تا دشمنان برای زدن پین در تقویم یک روز سیاه از ما سواستفاده کنند . آنهایی که برای نابودی ما لحظه شماری میکردند .نمیدانیم از کدام حذب یا گروه یا قومی هستند ولی آنچه که نمایان است را میتوان لمس کرد .آنها حیواناتی هستند که واژه بشریت را به نوعی یدک مییکشند .

اگر بگویم پردم ، مادرم ، خواهرم و یا برادرم حالتان را میفهمیم دروغ گفته ایم . امروز و نه هیچ روز دیگری نمیتوانیم حال شما را بفهمیم . ثمره شما در امتحان مردانگی و شرافت ، در امتحان غرور و اقتدار ، در امتحان عشق و تعصب و در جلوی چشمان شما جان داد . در بین دیدگاه یک ملت جان داد .درک چنین مساله ای برای یک ملت بسیار سنگین و غمگین است چه برسد به شماها .امروز دشمنان ما از خون کودک 7 ساله هم نگذشتند . نمیدانم به رگبار بستن مادر و بچه ای که حتی برای درست شرافت و دیدن عزیزشان به این میدان آمده بودند چه گناهی داشتند که باید پرپر می شدند .امروز در نگاه یک ملت پر کشیدن را آموختیم .

یادمان نرود ؛

با فرزندانمان بازی میکردیم . درس پرواز را یادتان می آید . کلاغ ، کنجشک ، کبوتر گاه گاهی فرزندمان میگفت پدر پر ، مادر پر و جوابش و چند نقطه چین.فکر میکنم شاید آنها بهتر از ما می دانستند که انسانها هم پرواز میکنند . پروازی با ارتفاع کم اما با سرعت زیاد و حرکت به سوی جاودانه شدن .داغ امروز تقویم کشورم را باز مشکی کرد .توضیحاتش کم نبود اما پررنگ تر از قبل شد . امروز در تقویمم در کنار آغاز جنگ تحمیلی ، آغاز هفته دفاع مقدس و شهادت حضرت زیت العابدین باید روز پر کشیدن هموطنانی که ذوق کرده اند را هم درج کرد .

یادتان نرود اینجا ایران است سرزمین من . ما از مملکتی هستیم که تاوان اشباهتان را سنگینتر برایتان خواهیم ساخت .

روحشان شاد و یادشان گرامی