ایرونا سیر برگذار کننده انواع تور های داخلی (تور مشهد و ... )

09198014097
02166320673
09194931590
02166320674
09194931580
02166758500
منو
  1. ایرونا سیر
  2. سوالات متداول

پرسش خود را بنویسید تا در کوتاه ترین زمان به آن پاسخ داده شود

پرسش های شما

کاربر مهمان

شرایط داخلی سویت ۳تخته چگونه است؟

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همسفر محترم

با توجه به این که سوال شما بسیار کلی بوده ولی با توجه به برداشت ما از سوال شما ما تفاوت اتاق 3 تخته (تریپل ) و سوئیت 3 تخته را برای شما در دو سرفصل توضیح میدهیم .

اتاق سه نفره :اتاق سه نفره که تریپل نامیده می شود . دارای 3 تخت تک نفره و یا یک تخت تک نفره و یک تخت دونفره به هم چسبیده می باشد و اختصاراً با علامت TPL نشان داده می شود .

سوئیت  Suite: به اتاقی گفته می شود که قسمت جلوی آن مختص پذیرایی و پشت آن اتاق خواب قرار گرفته است ، در بعضی از هتل ها قسمت پذیرایی در پایین و چند پله بالاتر اتاق خواب و حمام قرار دارد ( دوبلکس ) البته می توان در سوئیت یک آشپزخانه کوچک نیز دایر نمود .

موفق باشید

کاربر مهمان

ساعت ورد وخروج چنده

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همسفر محترم

طبق قوانین بین المللی ساعت ورود و خروج کلیه اماکن اقامتی 14:00 معادل 2 بعد از ظهر می باشد که با توجه به بروزرسانی و اصلاح قوانین ساعت ورود به اتاق 14:00 و خروج 12:00 در نظر گرفته شده است .فاصله دو ساعته زمانی از زمان  ورود تا خروج میهمان برای نظافت اتاق و سرویس برای ورود میهمان بعدی می باشد که توسط قسمت خانه داری هتل صوورت می گیرد .

کاربر مهمان

باعرض سلام واحترام می خواستم ببینم این تور قسطی هم می برد مشهدیانه ازیزد متشکرم

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همسفر محترم

با توجه به شرایط موجود اجرای تور مشهد از یزد و همچنین سایر مسیر های اجرایی توسط این شرکت تا این لحظه 1396/09/09 بصوورت نقدی بوده و هنوز بخشنامه ای از طرف مدیران شرکت ایرونا به این قسمت اعلام و ابلاغ نگردیده است .

کاربر مهمان

چرا در برخی از تورها نرخ ها تغییر میکند ؟

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همسفر محترم

مسلما" واژه تور از بخش های مختلفی چون بلیت ، پذیرایی ، ایاب و ذهاب و هتل تشکیل شده . بعضا" پیش اومده که از زمان تماس شما و دریافت مشاوره تا زمان واریز وجه یا ثبت نام تور شما مدتی وقت صرف بشه و در این حین افزایش یا کاهش نرخ بلیت هواپیما ، تکمیل ظرفیت پرواز یا لغو یا افزایش پرواز فوق العاده ، برخی از پروازها طبق دستور سازمان هواپیمایی سبب افزایش تقاضا و کمبود ظرفیت یا بلعکس باشد . با توجه به این شرایط طبق برنامه های فروش بلیت نرخ بصورت شناور  بوده و با کمتذین زمان ممکن نسبت به بروز رسانی ظرفیت سبب تغییر می شود . میتوان عمده ترین دلیل این موارد را شناور بودن نرخ اعلام نمود .

موفق باشید 

کاربر مهمان

سلام من به شرکت کفتم هتل سان اند سندز دبی رو برام رزرو کنه حالا هتل سان اند سند سی ویو رو رزرو کرده و الان میگه امکان تعویضش نیست مال هفته اینده 30 ام هست

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همسفر محترم

اینجا دو نکته وجود داره - اولی اینکه معمولا در ایران کسی هتل های دبی را بصورت گارانتی نداره و همه تقریبا با کارگزاری ها کار میکنند ، و  دومی تقریبا حجم زیادی از رزرو هتل بصورت آنلاین صورت میگیره و وقتی شما رزروی رو صورت میدید واریزی شما مستقیم به حساب هتل ها واریز میشه و چون گارانتی کننده قوانین جامعی براش تعریف نشده به روش سلیقه ای رفتار میکنند و ازین رو منجر به عدم جابجایی توسط بعضی از آژانس ها میشه . ضمن اینکه بطور کلی جابجایی هتل توسط رزرو کننده یک امر عادی بوده و امکان جابجایی با ایجاد شرایط کنسلی باید قطعا صورت بگیره .در صورت مشاهده همچین موردی قابل بررسی هست .در این میان باید به توانایی و مهارت و سابقه کانتر مذبور و آژانس توجه ویژه ای داشت .

موفق و پایدار باشید .