ایرونا سیر برگذار کننده انواع تور های داخلی (تور مشهد و ... )

09198014097
02166320673
09194931590
02166320674
09194931580
02166758500
منو
پیام تسلیت مدیریت به سقوط پرواز تهران یاسوج
اخبار مجموعه ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
  1. ایرونا سیر
  2. پیام تسلیت مدیریت به سقوط پرواز تهران یاسوج

 پیام تسلیت مدیریت و پرسنل شرکت ایروناسیر

إنا لله وإنا إليه راجعون

موضوع برای گفتن زیاد دارم اما نمیدانم از کجا شروع کنم .اصلا بذار از خودت شروع کنم ، ما را در دفترت به چه نام و نشانی ثبت کرده ای ؟  از ما خاطره ای داری یا اصلا ما را بیاد می آوری ؟ قطعا در بزرگی تو شکی نیست و کسی را یارای تقابل با یگانگی و عظمت تو نیست ولی یک سوال  ؛ ما در کجای عظمت تو جای داریم ؟

شنیده ام هر کسی و یا ملتی را که دوست داری امتحان میکنی ؛

شنیده ام سرنوشت هر کسی را  تقدیری خوب و پاک سرشته ای ؛

شنیده ام عذاب و اتفاقات سبب بزرگی روح یک ملت در شیرازه آن ملت می شود ؛

 ما در جایگاه سوال از خالقمان نیستیم ولی این را میدانم محاکمه سوالاتم فقط از جانب خودت است .اما خدای من آیا این ملت سزاوار این اتفاقات هستند ؟ گناه هایمان قبول اما حداقل ها را از شما طلب میکنیم لطفا" مقدر ساز. خدایا آزمون هایت به دیده منت ولی لااقل یک جسم را بابت این امتحانت به ما بده .سال 96 رو به پایان است و من هرروز که از خواب بیدار می شوم اولین لحظات صبحگاهم به دعا برای پایان این سال کثیف و نفرین شده است . سالی که سرشار از غم و اندوه هست.با خودم مرور کردم تاریخ این سال بی معرفت را و حاصلش اینچنین بود ؛

30 دی 1395 آتش سوزی ساختمان پلاسکو و  16 نفر آتشنشان و 6 نفر شهروند بر اثر ریزش و تخریب  ساختمان جان باختند .

13 اردیبهشت 1396  ریزش معدن زغال سنگ زمستانی یورت که 43 نفر از کارگران معدن به شکل وحشتناکی جان باختند .

17 خرداد 96 حمله تروریستی داعش در مجلس و مرقد امام که 17 نفر کشته و 52 نفر زخمی شدند که تصور این اتفاقات دور از ذهن بود .

21  آبان 1396 زلزله 7.3 ریشتری در سرپل ذهاب 574 نفر کشته و 9388 نفر زخمی و 70000 هزار نفر بی خانمان حاصل عوامل طبیعی در اتفاقات وحشتناک این مملکت تقویت کرد .

16 دی 1396 سانحه کشتی سانچی 30 ایرانی و 2 نفر بنگلادشی به دلیلی نامعلوم دچار تصادف دریایی شدند واز دنیا رفتند اما مفقود .

و امروز 29 بهمن 1396 سقوط هواپیمای تهران یاسوج در فراز کوههای دنا و جان باختن 66 نفر مسافر و خدمه این پرواز تا به امروز سهم بسیار موثری در اتفاقات را به خود اختصاص داد .

خدایا  حتی جسدی هم ازین اتفاقات برایمان برنگشته که بتوانیم بر سر مزارش گریه کنیم . دوست دارم امسال را فراموش کنم اما متاسفانه اینقدر اتفاقات وحشتناک در تقویم هایمان پین شده که ورق بزنیم باید برای هر روز کمی مکث کرد ، درنگ کرد تا تمام غرورت را جمع کنی که اشکت را نگه داری بغض را با نفسی عمیق به پایین هول بدهی و در پایان به صفحه بدتری باید برسی . کشوری که روزگاری مورد توجه تمام دنیا بود و برای جشن های سالیانه ، ماهیانه و روزانه اش دنیا به شاد بودنش خیره شده بود امروز پرچم ماتم را در دستش برای گریستن هر روز تقویمش به حرکت در می آورد .

خداوندا اولین و آخرین پناه من و ما خودت بودی ، هستی و خواهی بود . نیت به دخالت در تقویمت ندارم اما خواهش میکنم سرانجام مارا کمی ملایم تر و شادتر کن . خدایا کمی خوشی های دنیوی را هم برای من و مردمم نشان بده . خدایا من (ما)با تمام هستیم و هر آنچه که لایق میدانی فقط به تو میتوانیم امیدوار باشیم .

همسفر در راه ماند.زندگی سخت است،ولیکن...در سفر باید بود،همراهتان از سفر ماند، سیلی سهمگین باور شاید نه سختی راه را مینماید که بایستی تنها رفت صبری باید تا آرامشی زاید ؛ ترک یارتان بر شما تسلیت باد

درگذشت جمعی از هموطنان این مرز و بوم طی سانحه هوایی پرواز تهران یاسوج را به تمام خانواده های داغدار و مردم عزیزمان ایران تسلیت عرض می کنیم.

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ایروناسیر

پیام تسلیت از طرف مدیریت و پرسنل