ایرونا سیر برگذار کننده انواع تور های داخلی (تور مشهد و ... )

09198014097
02166320673
09194931590
02166320674
09194931580
02166758500
منو

چک لیست سفر های داخلی در فصل بهار و تابستان

درباره سفر ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
  1. ایرونا سیر
  2. مقالات
  3. چک لیست سفر های داخلی در فصل بهار و تابستان

وقتی شما به سفر کردن فکر میکنید، بهتر است بدانید که هر شهری در کدام فصل زیبایی بیشتر و آب و هوای بهتری دارد.

قطعا همه جای کشور در هر فصلی زیبایی خاص Ø®ÙˆØ¯ را دارا میباشد اما در این قسمت میخواهیم شما را با بهترین فصل برخی از شهر های کشور عزیزمان جهت سفر آشنا کنیم.

قبل از هر چیزی لازم به ذکر است که این مقاله توسط آژانس مسافرتی ایرونا سیر ارائه شده و در وب سایت این آژانس میتوانید مقالات را به صورت کامل تر مشاهده کرده و همچنین تور های مختلف را به همراه قیمت آنها ببینید.

و اما اگر شما علاقه مند به سفر هستید و ایرانگردی یکی از اهدافتان میباشد این مقاله را بخوانید.

سفر کردن در فصل بهار

یکی از  زیباترین ها، فصل بهار میباشد Ú©Ù‡ در این فصل با باز شدن شکوفه ها Ùˆ سایر تغییرات فصلی رنگ جدیدی همه جای کشور را  ÙØ±Ø§ میگیرد، یکی از بهترین شهرها برای سفر در فصل بهار، خصوصا ماه اردیبهشت شیراز میباشد Ùˆ انتخاب تور شیراز برای علاقه مندان به سفر میتواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

شیراز شهری است با باغ های ایرانی که هر کدام از آنها بهشتی کوچک است و بوی بهار نارنج در فصل بهار، در این شهر قابل استشمام میباشد.

 

سفر کردن در فصل تابستان

پر واضح است که جهت سفر در فصل تابستان بهترین مناطق، مناطق شمالی ایران که از آب و هوای خنکی برخواردارند میباشد. البته مناطقی که در کنار دریای خزر میباشند دارای آب و هوای شرجی هستند بنابراین انتخاب این مناطق را از گزینه های خود حذف نمایید. و به جای آن مناطق کوهستانی و سردسیر را برگزنید.

به عنوان مثال روستای صخره ای کندوان یکی از مناطق سردسیر است که در فصل تابستان دارای آب و هوای مطبوع و مناظر زیبایی میباشد.

** کندوان در استان آذربایجان شرقی و در شهر اسکو قرار گرفته است و از آن جا که در دل صخره ها ساخته شده است، به روستای صخره ای ایران مشهور است.

با توجه به این که کندوان یک روستا میباشد، اگر بخواهیم، یک شهر با جاذبه های تاریخی جهت سفر در تابستان را معرفی کنیم، میتوان از کرمانشاه یاد کرد که دارای آب و هوای معتدل و آثار باستانی و تفرجگاه های زیادی میباشد.

سفر کردن در فصل پاییز

نمیتوان گفت اگر میخواهید در فصل پاییز سفر کنید به مشهد بروید ولی اگر به دنبال بهترین فصل برای سفر به مشهد میگردید، آن فصل پاییز است. همانطور که میدانید مشهد شهری بسیار شلوغ میباشد که در فصل پاییز به علت باز شدن مدارس با مشهد خلوت تری مواجه هستیم، در نتیجه این خلوتی باعث کاهش هزینه ها خواهد شد، شاید بگویید در فصل زمستان هم خلوت میباشد اما دلیل بعدی برای انتخاب این فصل آب و هوا میباشد.

برای انتخاب تور مشهد مناسب میتوانید از طریق وب سایت ها لیست تور مشهد را به همراه قیمت آن مشاهده کنید و اقدام به خرید تور نمایید.

 


سفر کردن در فصل زمستان

اکثر مردم تصور میکنند که سفر فقط در فصل بهار و تابستان دلپذیر میباشد اما لازم است بدانید که بسیاری از مناطق کشورمان در فصل زمستان بسیار زیبا هستند.

 Ø¨Ù‡ØªØ±ÛŒÙ† شهر ها برای سفر کردن در فصل زمستان، شهر های جنوب کشورمان میباشد. پیشنهاد ما برای سفر در زمستان جزیره کیش Ùˆ قشم است. انتخاب تور قشم Ùˆ کیش در فصل زمستان یک تجربه خاص میباشد. این مناطق در فصل سرما بسیار تماشایی هستند چرا Ú©Ù‡ در این فصل میتوانید روی شن های گرم خلیج فارس راه بروید Ùˆ از مشاهده مناظر لذت ببرید.