ایرونا سیر برگذار کننده انواع تور های داخلی (تور مشهد و ... )

09198014097
02166320673
09194931590
02166320674
09194931580
02166758500
منو

مراکز دیدنی قشم

درباره سفر ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
  1. ایرونا سیر
  2. مقالات
  3. مراکز دیدنی قشم

  شهر از شهر های مهم ایران از نظر اقتصادی ، گردگشری و نفتی می باشد اینبار ایروناسیر میخواهد مراکز خرید معروف این شهر را به شما معرفی کند با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

مراکز خرید قشم

یکی از مناطق اقتصادی و تفریحی برای بسیاری از ایرانیان جزیره ی زیبای قشم است که ایرانیان در فصول مختلف برای تفریح و خرید به آن مسافرت می کنند. در ادامه ی این مطلب بازارها و مراکز خرید قشم را معرفی می کنیم :

بازار قدیم قشم :

این بازار سنتی از قدیم در قشم فعال بوده است و همچنان در عرضه ی محصولات نقش عمده ای دارد. در مرکز شهر و نزدیکی اسکله ی سنگی قرار گرفته است .علاوه بر این در قشم مجتمع های تجاری و بازارهای جدیدی نیز به وجود آمده اند که عبارتند از :

بازار ستاره :

این بازار در بهمن ۱۳۷۶ در سه طبقه ی تجاری به بهره برداری رسید . دارای شعب بانک های ملی ، سپه ، صادرات، واحد فروش برگ سبز، موزه تاکسی درمی، بازی های کامپیوتری ، سالن بیلیارد، رستوران سنتی، کافه تریا، پیتزا فروشی، آرایشگاه زنانه و مردانه، پله برقی، سیستم تهویه مرکزی، سیستم پیجینگ و نمازخانه است ونمایندگی محصولات شوارتسکلف آلمان، آرکانسیل، نیوا، کلیون، آرکون، آیوا، سامسونگ، JVC – LG – SONY – تفال – BYC ، چای احمد و فیلیپس در آن حضور دارند.بازار بزرگ فردوسی :

این بازار دارای سه طبقه است. دو طبقه ی آن تجاری است که دارای مجموعا ۴۵۰ فروشگاه است و در طبقه ی سوم آن ۱۸۰ واحد اداری ، مسکونی قرار دارد. این بازار دارای امکاناتی از قبیل : آسانسور، پله برقی، رستوران، سیستم تهویه مرکزی، سیستم صوتی مرکزی، نماز خانه و سرویسهای بهداشتی است.

بازار پردیس :

این بازار یک ساختمان چهار طبقه است که طبقات اول و دوم آن تجاری است و دارای ۱۴۸ فروشگاه است . همچنین در این طبقات کافی شاپ ، کافی نت و خدمات کامپیوتری، کلاسهای آموزش زبان و کامپیوتر، نمایندگی انحصاری ایران خودرو، آسانسور شیشه ای، سیستم تهویه مرکزی، بانک تجارت، موسسه مالی بنیاد وجود دارد. نمایندگی محصولات جین ، ماشین ، رنگ ویندوز ، کن وود و ماتسوشیتا نیز در این طبقات حضور دارند. طبقه ی سوم و چهارم آن شامل ۹۰ واحد مسکونی است.

بازار خلیج فارس :

این بازار چهار طبقه استو طبقات اول و دوم آن تجاری است که شامل ۸۰ فروشگاه می شود. در طبقه ی سوم ۳۰ واحد مسکونی و در طبقه ی چهارم آن رستوران خلیج فارس، چهار آسانسور و سیستم تهویه مرکزی وجود دارد.همچنین در این طبقه نمایندگی محصولات JVC ، کن وود ، فارلین ، TDK ، نوکیا، وست پوینت ، کارول، لومینارک و آرکوپل حضور دارند.

بازار مرجان :

این بازار دارای دو فاز است که فاز اول آن شامل طبقه زیرزمین است که در آن سوپرمارکت و محل فروش وجود دارد. طبقه همکف و اول آن اداری است و دارای ۶۰ فروشگاه است و طبقه دوم آن نیز مسکونی است و دارای ۸ واحد آپارتمان می باشد.فاز دوم این بازار شامل زیرزمین سوپر مارکت متصل به زیرزمین فاز اول است . و طبقه ی همکف آن تجاری و اداری است و دارای ۵۰ فروشگاه است. چهار طبقه روی همکف قرار دارد که یک هتل آپارتمان است که در هر طبقه ی آن ۱۸ واحد وجود دارد و جمعا دارای ۷۲ واحد است.

مجتمع اداری و تجاری نخل زرین :

دارای دو فاز است . فاز اول آن مشتمل بر ۷۲ واحد تجاری و اداری است. و ۶۰۰۰ متر مربع زیربنا دارد. فاز دوم آن ۶۸۰۰۰ متر مربع زیر بنا دارد و دارای فضای تفریحی ، خدماتی ، اقامتی و تجاری است. در فاز دو شامل بلوک های B ،A و C است که هر یک مساحت تقریبی ۵۰۰۰ مترمربع دارند. بخش های A و B فاز دوم شامل تعداد ۴۵ باب مغازه و ۴۵ باب واحد اداری می باشند که تعداد ۳۱ باب سوئیت با اعمال تغییرات لازم به هتل سوئیت های مجهز تبدیل شده است. و بخشی از این مجتمع نیز نقش یک مجتمع دانشگاهی را ایفا می کند.

بازار نخل زرین قشم

این بازار چهار طبقه است . دارای زیر زمین و ۲۴ باب انبار است. طبقات همکف و اول آن ۷۱ فروشگاه دارد. طبقه ی دوم آن دارای رستوران ،کافی شاپ ، سالن بیلیارد، سیستم تهویه مرکزی، سیستم پیجینگ و آنتن مرکزی است.

بازار راه ابریشم :

این بازار هم دارای دو فاز است . ۹۰ فروشگاه در دو طبقه دارد.اتصال ساختمان فاز اول و دوم به وسیله پل هوایی شیشه ای صورت گرفته است . دارای آسانسور ، پله برقی ، آنتن مرکزی ، سیستم تهویه مطبوع ، سیستم سانترال مرکزی ، درب های برقی ، پارکینگ و فضای سبز اطراف است.

مجتمع اداری مسکونی خورشید :

در دو طبقه تجاری زیر زمین و همکف فعال است. طبقه اول آن اداری و طبقه دوم و سوم آن مسکونی است.