ایرونا سیر برگذار کننده انواع تور های داخلی (تور مشهد و ... )

09198014097
02166320673
09194931590
02166320674
09194931580
02166758500
منو

پارك ساحلی سيمرغ کیش

تازه های ناشناخته ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
  1. ایرونا سیر
  2. مقالات
  3. پارك ساحلی سيمرغ کیش

دریا و ساحل از زیبا ترین مناطقی می باشد كه می توان در كنار آن به آرامش رسید. كشور "ایران" با وجود "خلیج فارس" در جنوب خود و "دریای خزر" در شمال آن، از جمله كشورهایی می باشد كه پتانسیل بالای گردشگری و جذب توریست را داشته است. وجود جزایر زیبا و مناطق آزاد در دل "خلیج همیشه فارس" باعث شده است كه ابن زیبایی ها دوچندان شود. در این مقاله گردشگری درباره یكی دیگر از مناطق رویایی و پر گردشگر در سواحل "جزیره كیش" صحبت خواهیم كرد. جزیره كیش مهد زیباترین، و بزرگترین هتل های ایران می باشد. وجود سواحل مرجانی و كم نظیر این جزیره باعث شده مسافران و گردشگران در این جزیره اغلب، اوقات خود را در كنار این سواحل به تفریح بگذرانند. پارك ساحلی سیمرغ كیش از زیباترین پارك ها و محیط های گردشگری با امكانات كاملی برای گذراندن لحظاتی خوش در این جزیره می باشد.

 آدرس پارك ساحلی سیمرغ كیش

در سواحل جنوب شرقی جزیره، پارك ساحلی سیمرغ جزیره كیش با مساحتی نزدیك به 15000 متر واقع شده است. پاركی كه در میان پارك های ساحلی این جزیره از طرفداران زیادی برخوردار است. پاركی ساحلی كه برای پیدا كردن آن كافی است سراغ هتل مارینا پارك كیش را بگیرید. این پارك كم نظیر در كنار هتل ها و مجموعه های تفریحی اطراف خود از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی برخوردار است. یكی از دلایل محبوبیت این پارك دریایی نزدیكی آن به مراكز دیدنی و تفریحی این جزیره می باشد. با رزرو هتل در كیش بی شك می توانید یكی از بهترین خاطرات زندگی خود را در این جزیره ثبت كنید. جزیره ای كه از زیبایی و امكانات با بسیاری از شهرهای اروپایی برابری می كند.

 امكانات موجود در پارك

اگر در قابی از تصویر، عكس پارك ساحلی سیمرغ كیش را ببینید، شاید باورتان نشود كه این همه زیبایی در گوشه ای از كشور عزیزمان ایران قرار دارد. پارك ساحلی سیمرغ با جمع كردن هر آنچه از امكانات و وسایل مورد نیاز برای آسایش مسافران و گردشگران مورد نیاز بوده است دریغ نكرده است. از آلاچیق های زیبا و شیك گرفته كه پناهگاهی برای مسافران در برابر نور خورشید و باران می باشد تا مجموعه ای از پیست های دوچرخه سواری در امتداد ساحل و پیاده روی و همچنین زمین های تنیس پینگ پونگ در سواحل زیبای جزیره كیش همه و همه را در یك مجموعه گرد هم جمع كرده است. زیباترین و لذت بخش ترین دیدنی این مجموعه ساحل ماسه ای و زیبای آن است كه از قدم زدن در امتداد دریا در كنار ساحل كمتر كسی خسته می شود.

 مجسمه های پارك سیمرغ

یكی از زیبایی هایی كه چشم گردشگران را به خود جذب می كند، مجسمه های ساخته شده در گوشه و كنار پارك می باشد. مجسمه هایی مفهومی و گاه نیم تنه ها و چهره هایی كه با هنرمندی هرچه تمام ساخته شده و به زیبایی این پارك ساحلی افزوده است. اغلب گردشگران لحظاتی را برای گرفتن عكس های یادگاری با این مجسمه ها سپری می كنند.

جاذبه های اطراف پارك ساحلی سیمرغ

جزیره "كیش" دنیایی از زیبایی ها، هتل ها، بناهای تاریخی، مجموعه های ورزشی و تفریحی می باشد كه می توان روزها در این جزیره به تفریح پرداخت و لذت یرد. از مزایای پارك ساحلی سیمرغ كیش، موقعیت جغرافیایی خوب و مناسب آن می باشد كه تا مهمترین مراكز خرید و تفریحی فاصله چندانی ندارد. نزدیك ترین هتل به این پارك ساحلی، هتل مارینا پارك كیش می باشد كه خود از بزرگترین و زیبا ترین هتل های جزیره كیش می باشد. هتل مارینا پارك كیش مجموعه ای بزرگ از تفریحات آبی و دریایی را در ساحلی اختصاصی خود جای داده است.پارك دلفین ها و باغ پرندگان جزیره كیش، با مساحتی حدود 100 هكتار در نزدیكی پارك ساحلی سیمرغ قرار دارد. مجموعه ای كم نظیر از تجمع انواع دلفین ها، شیرهای دریایی و پنگوئن ها كه توسط مربیان آموزش دیده و به هنر نمایی می پردازند. در كنار پارك دلفین ها، باغ پرندگانی بزرگ با بیش از 60 گونه پرنده از نقاط مختلف دنیا نگهداری می شود. باغ پرندگان جزیره كیش از بزرگترین باغ های نگهداری پرنده در ایران می باشد. جزیره "كیش" به دلیل مرجانی بودن سواحل آن بهترین و زیباترین سواحل را داراست. یكی از این سواحل زیبا ساحل "مرجان" نام دارد. ساحل "مرجان" یكی از زیباترین سواحل این جزیره می باشد كه در كنار مجتمع تجاری "مرجان" كه از یزرگترین مراكز خرید در جزیره می باشد در فاصله 10 دقیقه ای با پارك ساحلی سیمرغ قرار گرفته است.   از ویژگی های پارك های ساحلی به ویژه برای خانواده ها، وجود امكانات تفریحی فراوان برای كودكان می باشد كه در این مجموعه نیز به آن به صورت اختصاصی پرداخته شده است. درباره زمان سفر به جزایر جنوبی به ویژه "كیش" به تناسب و سلیقه و نیت سفر متفاوت می باشد. ولی در فصل بهار برنامه های جذاب و هوای خوب این جزیره مسافران بسیاری را به سمت خود می كشد. در ایام تابستان نیز جشنواره های گوناگون و تخفیفات فروشگاه ها و مراكز تجاری بیشتر از دیگر فصل ها می باشد.